مقالات

آشنایی با شرکت اطلس کوپکو

شرکت اطلس کوپکو

برندهای زیادی در اطراف ما مشغول به فعالیت هستند که یکی از آنها برند اطلس کوپکو می باشد. این شرکت در یک سابقه درخشان مشغول به فعالیت در زمینه تولید محصولات صنعتی می باشد. بهتر است در ادامه به آشنایی با شرکت اطلس کوپکو بپردازید و بدانید که این برند چگونه فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته به شهرت زیادی دست پیدا کند.

درباره اطلس کوپکو

از انواع شرکت های بزرگی که از سال 2006 میلادی فعالیت خود را آغاز کرده است، می توان به شرکت اطلس کوپکو اشاره کرد که با ایجاد کردن شعب متعدد در 160 کشور جهان، توانست به عنوان یکی از قطب های مهم در صنعت شناخته شود. این شرکت در دسته برندهای صنعتی سوئدی قرار دارد که در سال 1873 تاسیس شد و به تولید انواع ابزار آلات و تجهیزات صنعتی مشغول شد. این شرکت یک گروه صنعتی بین المللی است که دفتر مرکزی خود را در شهر استکهلم راه اندازی کرد. بهتر است بدانید که این برند ابتدا فعالیت خود را در سال 1873 با تولید انواع مصنوعات راه آهن، موتورهای بخار و تهیه پل آغاز کرد.

شرکت اطلس کوپکو

به صورت کلی می توان گفت بعد از آن سال، در سال های بعدی به ترتیب به تولیدات دیگری پرداخت که شامل تهیه پرج کن هوایی در سال 1893، تولید کمپرسور هوای فشرده و وسایل مربوط به آن در سال 1900 می باشد. این برند در سال 1948 امور مربوط به دیزل را به یک شرکت دیگر انتقال داد و تمامی تمرکز خود را به روی انواع تجهیزات کمپرسور هوای فشرده گذاشت. به این صورت در سال 1956 این برند نام اطلس کوپکو را به آ. ب. تغییر داد که ادغام آن ها با یکدیگر باعث به وجود آمدن اطلس دیزل شد.

شرکت اطلس در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

نکته مهمی که باید راجع به  این برند بدانید، این است که این شرکت تامین کننده انواع کمپرسورهای هوای فشرده می باشد. به همین دلیل به عنوان یک شرکت مادر شناخته شده است که تولیدات خود را در شرکت های کوچک و متوسط کمپرسورهای پیستون و پیچ از 1 کیلو وات تا 75 کیلو وات، خشک کن پیاده سازی می کند. این برند در اصل به کمک شبکه گسترده ای از فروشندگان، نمایندگان و فروشندگان بیش از 100 کشور، به فراهم کردن فیلتر می پردازد. برند اطلس کوپکو با بیش از 30 سال تجربه درخشان، به عنوان رهبر فناوری با اعتبار برای قابلیت صنعتی و تخصصی شناخته شده است. در واقع فعالیت های گسترده و چشم گیر این برند باعث شده است تا به شهرت زیادی در این زمینه دست پیدا کند و بتواند در دل کشورهای زیادی جای بگیرد.

به صورت کلی بهتر است بدانید که زمینه فعالیت شرکت اطلس کوپکو در 4 حوزه اصلی می باشد که هر حوزه نیز دارای زیر شاخه های مربوط به خود می باشد. این 4 حوزه شامل فناوری کمپرسور، فناوری قدرت، فناوری صنعت و خلا می باشد. در ادامه بهتر است که با برخی از آن ها آشنا شوید:

1. فناوری کمپرسور

این فناوری که باعث شده این شرکت به عنوان مهمترین تولید کننده ها و عرضه کننده هابرای خرید کمپرسور هوا شناخته شود و به طراحی و تولید انواع کمپرسورهای پتروشیمی، پزشکی، صنعت خودروسازی و … بپردازد. محصولاتی که در این حوزه ساخته می شوند بسیار زیاد هستند.

2. فناوری صنعتی

به مهمترین خدمات این اطلس کوپکو گفته می شود. بنابراین می توان گفت این برند به ارائه خدمات مهم پتروشیمی، هوافضا و پزشکی و خودروسازی در کشورهای دیگر می پردازد و به این کار مشغول است.

3. فناوری خلاء

از دسته مهمترین خدمات اطلس محسوب می شود. در اصل این برند به کنترل کردن سیستم های خلاء می پردازد و از مهمترین نمایندگی هایی که برای بخش توسعه و تولید  این محصولات فعالیت می کنند می توان به آلمان، کره جنوبی، جمهوری چک، آمریکا و ژاپن و چین اشاره کرد.

محصولات اطلس کوپکو

شرکت اطلس کوپکو یکی از مهمترین قطب های صنعتی جهان است که به تولید و توزیع انواع محصولات می پردازد. به این ترتیب در 4 حوزه کلی مشغول به فعالیت و تولید محصولات می باشد. از جمله مهمترین محصولات آن می توان به انواع مختلف کمپرسورها که یکبار راجع به آن ها ذکر شد، اشاره کرد. تمامی محصولات کمپرسور که در این شرکت تولید می شوند، دارای کیفیت و تکنولوژی پیشرفته و بالایی می باشند. از جمله مهمترین محصولات دیگر در این زمینه می توان به تولید بلوئر، درایر جذبی، درایر تبریدی، روغن و توربو کمپرسور اشاره کرد.

تولید تجهیزات کارخانه ای مجموعه دیگری از محصولات شرکت کوپکو است که شامل ژنراتورها، توربو اکسپندر، خنک کننده ها و … است. تجهیزات پزشکی و زیست محیطی نیز در دسته آخر قرار دارند. که در این برند به صورت ایده آل تولید می شوند و نقش به خصوصی دارند. بهتر است بدانید که همه این محصولات در کیفیت درجه یک و بی نقص تولید می شوند. به گونه ای همه آن ها آزمایش و تست خود را پشت سر گذاشته اند و کیفیت و کارایی آنها تضمین شده است.

شرکت اطلس کوپکو

نمایندگی

این برند در 160 کشور دنیا نمایندگی های متعددی را دارد که به ارائه محصولات اطلس می پردازند. همچنین باید ذکر کرد که این نمایندگی ها به منظور تضمین کیفیت و کارایی این محصولات مشغول به فعالیت هستند. خدمات پس از فروش و گارانتی را نیز برای کیفیت محصولات خود قرار می دهند. برای آنکه بتوانید از محصولات روز این برند اطلاع کسب کنید، می توانید به نمایندگی این برند تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان آن مشورت کنید. همچنین می توانید از لیست قیمت به روز محصولات اطلس کوپکو اطلاع کسب کنید و یا کاتالوگ این محصولات را دانلود کنید.

کلام آخر

شرکت اطلس کوپکو بهترین خدمات و محصولات صنعتی را در اختیار شما عزیزان با کیفیت ایده آل و برتر قرار می دهد. پس با تماس با کارشناسان ما می توانید با مشاوران خرید محصولات این برند مشورت کرده و بهترین نوع تجهیزات صنعتی را تهیه و خریداری کنید. این کارخانه همیشه در مقابل کیفیت ایده آل و تضمین شده، قیمت مقرون به صرفه ای را قرار می دهد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.